Ауді Центр Віпос Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Віпос.

  1. Новини
  2. Audi достроково робить трипл в перегонах DTM.
12.10.2020
Світ Ауді

Audi достроково робить трипл в перегонах DTM.

Audi Sport ще за два етапи до завершення цьогорічної серії перегонів DTM вже оформив всі три титули, перемігши в кубку виробників, в командному заліку і в індивідуальному – чемпіоном стане пілот Audi RS5 DTM.

99

Фактично це повторення успіху чотирьох кілець 2004, 2017 та 2019 років, але найшвидше в історії перегонів серії.

Якщо з кубком конструкторів стало все зрозумілим ще на попередньому етапі – станом на сьогодні Audi має 961 заліковий пункт, BMW – 417, то на перегонах етапу в бельгійському Золдері визначився титул для команди переможця з трьох лідируючих команд Audi – це Audi Sport Team Abt Sportsline і точно стало відомо, що чемпіоном стане один з трьох пілотів RS5 DTM – швейцарець Ніко Мюлер (259 пунктів), німець Рене Раст (249 пунктів, чемпіон 2017, 2019, віце-чемпіон 2018) та голландець Робін Фрайнс (243 пункти). В наступних чотирьох перегонах (два етапи) будуть розіграні максимальні 112 пунктів.

Перегони 10 та 11 жовтня в Бельгії пройшли під тотальною домінацією минулорічного чемпіона Рене Раста, який взяв 54 з 56 можливих залікових балів – поул-позішн після суботньої кваліфікації (3 пункти), 3 місце в кваліфікації неділі (1 пункт) і дві яскравих перемоги в обох перегонах з відривом в понад 15 секунд на фініші від всього світу.

При цьому найбільш вражаючим був недільний старт, після того як перед самим стартом загорівся двигун боліда не віщуючи нічого доброго, Расту вдався просто блискавичний спурт з третьої позиції – пролетівши повз двох передніх BMW, до самого фінішу болід з 33 номером був недосяжним для конкурентів. Другим на фініші був інший пілот чотирьох кілець – чемпіон 2013 року Майк Рокенфелер (4-й в загальному заліку, як і в 2012, 2017 і 2019 роках), Головні конкуренти німця – Робін Фрайнс розбив машину при виїзді з піт-стопу, а Ніко Мюллер став жертвою цієї пригоди, оскільки не встиг заїхати на піт-стоп до сейфті-кару – фінішував на 9 позиції.

В перегонах суботи аудівська лідируюча трійця підтвердила свою претензійність на підсумкові золоті нагороди, зайнявши весь подіум – 1 – Рене Раст, 2 – Робін Фрайнс, 3 – Ніко Мюлер.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.