Новини від Audi
23.10.2020

Audi переможець в п’яти з десяти категорій “кращий дизайн” в конкурсі від Auto, Motor und Sport

Моделі Audi A1 citycarver, A3, A5, RS 6 та Q3 Sportback отримують нагороду за найкращий дизайн „Autonis“ за результатами опитування понад 16 тис. респондентів.
1

Шеф-дизайнер концерну Марк Ліхте: „дизайн для Audi найголовніша причина для її придбання“

Під час нагородження цьогорічною премією „Autonis“ Audi зібрала половину трофеїв – 5 з 10. За підсумками голосування читачів видання auto motor und sport на визначення автомобілів з найкращим дизайном преміальний бренд з Інгольштадту став переможцем у п’яти категоріях.

„Кожна з цих моделей є частиною сімейства Audi, але одночасно має особливий власний характер“, акцентував Марк Ліхте, отримуючи нагороди під час церемонії: „Дизайн для Audi причина її купівлі під номером 1. Не в останню чергу, тому що для нас, як преміальної марки, це є особливо важливо, що не тільки ми переконані в дизайні наших автомобілів, але він відповідає смаку наших клієнтів. З нагородою ‚Autonis‘ Ви даєте чергове підтвердження цьому“

  • В категорії „Автомобілів малого класу“ Audi A1 citycarver отримав перемогу з 33 відсотками всіх відданих голосів.
  • В категорії „Компактних автомобілів“ перемогу забронював інший новачок - Audi A3. 19,6 відсотків голосів було віддано на його рахунок.
  • 24,4 відсотка голосів читачів зібрав в категорії „Компактний позашляховик“ Audi Q3 Sportback.
  • Оновлений Audi A5 зібрав рекордні для марки 36,3  відсотка голосів, як найкращий за дизайном представник „Середнього класу“.
  • Динамічний сімейний універсал Audi RS 6 Avant став безперечним лідером з 22,6 відсотками у „Верхньому класі“.

Загалом на розгляд в цьогорічному конкурсі „Autonis“ було представлено понад 100 автомобільних новинок світових виробників