Ауді Центр Віпос Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Віпос.

  1. Новини
  2. Audi презентує Q5 в новому обличчі – вже доступний для замовлень і в Україні.
16.12.2020
Новини від Audi

Audi презентує Q5 в новому обличчі – вже доступний для замовлень і в Україні.

Вже роками Audi Q5 традиційно належить до найбільш успішних SUV в своєму сегменті за рівнем продажів на європейських ринках. Оптимізований Q5 поєднує спортивний характер з високою повсякденною практичністю, пропонуючи широкий вибір мультимедійних та асистентських систем. Загострений дизайн екстер’єру успішної моделі акцентує Q-автентичність і вперше, пропонує, як новинку світового рівня, задні ліхтарі виконані за технологією цифрових органічних світлодіодів OLED.

11

Дизайн екстер’єру: мова дизайну Q-лінійки від Audi ще більш впізнавана

Дизайн екстер’єру Audi Q5 акцентовано підпорядкований автентичності Q-лінійці: передачі вражень сили, надійності і безпеки. При його перепрацюванні дизайнери зробили ці враження ще чіткішими завдяки характерним для SUV-сегменту елементам. Нова решітка радіатора синглфрейм в октагональній формі стала більш пласкою та виглядає ширшою. Бічні повітроводи збільшилися в висоті і структуровані трапецієподібними вставками. Світлодіодні фари отримали нову сигнатуру денного світла. В бічній проекції наново викреслені пороги надають Q5 більше легкості і візуально збільшують дорожній просвіт. В задній частині з’явилась декоративна накладка між задніми ліхтарями та вставка дифузора з поперечною перекладиною.

Окрім базової Business-line, пропонується ще дві опційні лінійки дизайну. В Advanced line в решітці радіатора з’являються хромовані вертикальні перемички, як і нижні захисні пластини переднього і заднього бамперів з сріблястим матовим покриттям  замість чорного в базовому виконанні. S line охоплює спортивну стільникову структуру в решітці радіатора і пронизуючу хромовану перекладину в задньому дифузорі.

Два з дванадцяти варіантів лакування кузова представлені вперше – Зелений Дистрикт (Districtgrün) і Блакитний Ультра (  Ultrablau). За бажанням доступний оптичний чорний пакет оздоблення.

Дизайн інтер’єру: оптична легкість і якість найвищого ґатунку

У внутрішньому просторі переважає горизонтальна орієнтованість глибини та легкості. Пластично формовані, елегантно вигнуті декоративні накладки розділяють верхню і нижню частину панелі приладів. Центральний пункт передньої панелі вибудовує новий сенсорний дисплей системи MMI з акустичним зворотнім зв’язком. Характерний для моделі до цього поворотно-натискний перемикач на центральній консолі втратив своє місце, яке відтепер зайняте додатковою нішею для предметів.

Так само при виборі інтер’єру, доступні три варіанти його виконання: Basis, design selection і S line, які на вибір комбінуються з різними варіантами оздоблення. До пакету інтер’єру design selection належить пакет контурного-/ембієнт підсвічування салону: його світлові ефекти підкреслюють типове для Audi пропрацювання кожного елементу оздоблення в особливий спосіб.

Вперше в світі: цифрові технології органічних світлодіодів в задніх ліхтарях Audi Q5

В модифікованому Q5 вперше стає доступним наступне покоління світлових технологій на базі органічних світлодіодів OLED. Опційно доступні задні ліхтарі виконані за OLED-технологіями  упізнаються по трьох блоках по шість світлових сегментів в кожному. Це дозволило дизайнерам і проектувальникам Audi створювати різноманітну світлову сигнатуру і світловий дизайн, що керується лише одним програмним блоком управління.

При замовленні оновленого Q5 відтепер існує можливість вибору одного з трьох варіантів світлової сигнатури задніх ліхтарів. Для кожної з них відповідно підібрані світлові сценарії відображення опцій Coming- та Leaving-Home. При виборі в Audi drive select режиму „dynamic“ ліхтарі змінюють первинну сигнатуру на іншу. До цього задні OLED-ліхтарі включають функцію розпізнавання наближення об’єктів: у випадку наближення ззаду до Q5 одного з учасників дорожнього руху на відстань менше за два метри – одночасно активуються всі OLED сегменти. З початком руху Q5 на задніх ліхтарях виводиться їх первинно завдана сигнатура. Динамічні вказівники поворотів окреслюють спектр передачі сигналів цифрових OLED-ліхтарів. Базова комплектація в Q5 – це  світлодіодні ліхтарі, матричні світлодіодні фари Matrix LED – додаткова опція.

Просторий і варіативний: основні виміри і внутрішній простір

Перепрацьований Audi Q5 виріс в довжину на 19 мм – до 4,68 м, завдяки новому передньому бамперу. Ширина (без дзеркал) в 1,89 м і висота в 1,66 м залишилися незмінними. Довга колісна база в 2,82 метри забезпечує чудове співвідношення розподілу місця в салоні автомобіля, опційно Audi постачає зсувне заднє сидіння  plus з регулюванням кута нахилу спинок.

Коли Ви на борту, Вам доступно від 550 до 1.550 літрів простору для багажу. Варіативне складане покриття багажного відділення – в базі, кришка багажника з електричним приводом – опція. Завдяки використанню міксу сучасних конструктивних матеріалів Q5 має один з найлегших кузовів в своєму сегменті, чий коефіцієнт лобового спротиву cw-0,30 належить до найкращих в класі, як і аероакустичні показники.

Управління, Мультимедіа і Audi connect: комунікації топового рівня

За новою концепцією управління в перепрацьованому Audi Q5 стоїть і новий головний блок управління – модульний мультимедійний елемент третього покоління (MIB 3), який пропонує вдесятеро збільшену за свого попередника MIB 2 швидкість обчислення даних. Конвенційна панель приладів з центральновпорядкованими покажчиками інформаційної системи водія є базовою. Топовою пропозицією є Audi virtual cockpit plus – цифровий дисплей високої роздільної здатності діагоналлю 12,3 дюйми з трьома графічними режимами відображення. Водій керує виводом інформації на дисплей за допомогою кнопок багатофункціонального керма. Додаткова доступна опція - Head-up-Display. 

Центральний сенсорний дисплей системи MMI діагоналлю 10,1 дюйми входить до базової комплектації Q5. Його структура меню з пласкою ієрархією значно спрощує управління. Пошук інформації здійснюється вільною текстовою передачею. Альтернативно доступні методи пошуку – ручне написання знаків і літер на екрані  чи використання діалогової системи, яка розуміє звичайні речові формулювання з повсякденного життя. У поєднанні з мультимедійною системою MMI Navigation plus включно з Audi connect Navigation & Infotainment система голосового управління може звертатися до інформаційної бази віртуальної хмари (Cloud), що робить її ще більш гнучкою у використанні.

Численні персональні налаштування – від переважно обраних маршрутів поїздки, через позицію для сидіння і до налаштувань клімату в салоні авто – можуть зберігатися в шести індивідуально налаштованих профілях користувачів.

Силовий агрегат: високі динамічні показники, низький рівень викидів

Облагороджений преміальний SUV середнього класу стартував в з версії Q5 40 TDI. Його потужний дволітровий чотирициліндровий дизель видає 204 к.с. потужності та 400 Нм крутного моменту. Картер виконаний з алюмінію важить близько на 20 кг менше за такий у двигуна попередника,  колінчастий вал – менше на 2,5 кг.

Низькому рівню споживання палива сприяє система м’якого гібриду Mild-Hybrid-System (MHEV). Ремінний стартер генератор (RSG) живить 12-Вольтну бортову мережу в яку інтегрований компактний літій-іонний акумулятор. При сповільненні RSG працює в режимі відновлення енергії і заряджає батарею. З системою MHEV Q5 може рухатися в режимі накату з деактивованим двигуном, робота системи Start-Stopp активується вже з 22 км/г залишкової швидкості. Це сприяє зменшенню споживання палива до 0,3 літри на кожні 100 км. Audi Q5 40 TDI прискорюється з 0 до 100 км/г за 7,6 секунди і може сягати максимальної швидкості в 222 км/г.

Потужний дизельний двигун працює не тільки ефективно і економічно, але і чисто – він вкладається  в актуальні норми по обмеженню рівня викидів Euro 6d-ISC-FCM чи EU 6 AP. Завдяки новій системі каталізаторів SCR з подвійним впорскуванням AdBlue, викиди оксиду азоту значно зменшені. На даний час оновлений Q5 вже пропонується в Україні і з іншими варіантами моторизації, такими, як 50 TDI з 3.0-літровим V6 потужністю 286 к.с. та версія 45 TFSI з 2.0-літровим рядним турбобензиновиком потужністю 245 к.с.

В Audi Q5 40 TDI семиступенева АКП S tronic передає сили на повний привід quattro з технологією ultra. Так само і вона сприяє підвищеній економічності: за нормальних умов їзди  надсилаючи привідні моменти виключно на передні колеса. Якщо, прикладом,  перед Вами виникає слизьке дорожнє покриття чи Ви переходите на динамічний стиль їзди і виникає потреба в підключенні всіх чотирьох коліс, подвійне зчеплення миттєво підключає задню вісь, в багатьох ситуаціях завчасно з випередженням.

Шасі: ще більше комфорту і гнучкості

Спортивне і комфортне одночасно – виважене шасі є однією з сильних сторін Audi Q5. Полегшена п’ятиважільна підвіска для передніх і задніх коліс покращує ходові якості і одночасно сприяє економічності автомобіля. За бажанням, Audi оснащує Q5 системою динамічного рульового керування. Вона варіює передаточне співвідношення рульового механізму в залежності від швидкості та кута повороту керма аж до 100%.

В Q5 можливо обрати до чотирьох режимів налаштування підвіски. Альтернативно до базової, пропонується спортивна підвіска. Стандартна підвіска зі сталевими пружинами також доступна з регулюванням жорсткості і пропонує подальші можливості знаходження оптимального балансу між комфортом і динамікою. Адаптивна пневматична підвіска, окрім регулювання жорсткості, забезпечує і можливості п’ятирівневої зміни висоти дорожнього просвіту – і тому особливо пасує до Q5.

Система налаштування їздової динаміки Audi drive select, яка впливає на характеристики багатьох технічних компонентів, є елементом базового оснащення. Водій може обирати з поміж семи профілів її налаштувань, серед яких і offroad та allroad (для авто з пневмопідвіскою). Асистент утримання на схилі підтримає Вас при проходженні ділянок з крутими ухилами. В базовій комплектації Audi Q5 оснащується 17-дюймовими легкосплавними колісними дисками. В лінійках advanced та S line – це вже 18-дюймові, Audi та Audi Sport пропонують також інші дизайни коліс - 19, 20 чи 21 дюйм.

Асистентські системи водія: Випередження через безпеку та комфорт

Так само перепрацьований Q5 пропонує і всеохоплюючий набір асистентських систем водія. Вже в базі Audi pre sense city, яка допомагає уникнути зіткнення з автомобілями, що рухаються попереду, чи зменшити наслідки цих аварій.

Опційно доступні системи, такі, як асистенти ухиляння, маневру та попередження при виході з автомобіля також вносять свій вклад в забезпечення високого рівня безпеки. Адаптивний їздовий асистент в тривалій поїздці переймає на себе водійські функції при прискореннях, сповільненнях чи утриманні полоси руху. Прогнозуючий асистент ефективності підтримує Вас попереднім прорахунком поїздки і сприяє зменшенню розходу палива.

Ціноутворення на оновлений Q5 в Україні

Базовий Audi Q5 40 TDI quattro Business-line буде розпочинатися від 43.969 Євро, а більш потужний - Q5 50 TDI quattro в тій же комплектації – від 48.604 Євро, бензиновий 45 TFSI quattro найбільш доступний – його базова ціна становить 43.488 Євро. Відповідно моделі в комплектації Advanced матимуть цінник від 45.174 до 50.290 Євро, а в Sline – від 46.454 до 51.572 Євро.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.