Ауді Центр Віпос Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Віпос.

  1. Новини
  2. Audi Q3 Sportback - новий кросовер-купе від чотирьох кілець
23.03.2020
Новини від Ауді

Audi Q3 Sportback - новий кросовер-купе від чотирьох кілець

Audi розширює свою модельну пропозицію компактним кросовером-купе – Audi Q3 Sportback. Нова модель поєднує потужну презентабельність і повсякденну практичність SUV зі спортивною елегантністю і поведінкою купе.

Audi q3 sportback

Низька лінія даху, атлетично складений кузов: дизайн
Audi Q3 Sportback в кожній деталі дизайну відображає в рівному ступені, як силу, так і витончену точність. Чорна решітка восьмикутного синглфрейму виконана в тривимірному форматі і виглядає особливо по-спортивному. Теж саме поширюється на трапецієподібні повітроводи і експресивно сформованого бамперу з пласким аеродинамічним лезом. На противагу до характерних елементів обвісу, лакованих в контрастний колір, що акцентують SUV-характер, стоїть елегантна купеподібна пасажирська частина кузова. Низька лінія даху переходить в сильно нахилену пласку задню стійку кузова, завершуючись в кантовому спойлері даху, придаючи Audi Q3 Sportback більшої уявної довжини кузова у порівнянні з сестринською моделлю Q3. Одночасно SUV-Coupé майже на три сантиметри нижчий і виглядає більш атлетично. Потужна контурна лінія, що проходить над колесами, акцентує quattro-привід, доступний в серійному виконанні в більшості варіантів моторизації. В пластично формованій задній частині знайшли своє місце численні світлові і тіньові ефекти. Низьке вікно, фланковане аеродинамічними блендами і спортивний бампер з повітроводами акцентують ширину Audi Q3 Sportback. Цю ж місію виконують задні ліхтарі, що подібно променю світла прожектора в клиноподібній Останні доступні в трьох варіантах – аж до Audi Matrix LED-технології, в якій адаптивне далеке світло автоматично налаштовується під актуальну дорожню ситуацію.

Динамічний на і поза межами дороги: ходова
Audi Q3 Sportback забезпечує їздове задоволення незалежно від формату дорожнього покриття. Йдеться про поїздку містом, швидкісним автобаном чи легким бездоріжжям – компактний кросовер всюди почувається добре. Вже в серійному оснащенні в ньому доступна система прогресивного рульового управління, чиє перемикання з наростаючою зворотною реакцією стає ще прямішим, і спортпідвіска.
За бажанням доступна підвіска з регулюванню жорсткістю, що ще збільшує діапазон відчуттів між динамічним і комфортним режимами їзди. В залежності від дорожньої ситуації, стану дорожнього покриття і персональних вподобань водій може змінювати характеристики автомобіля через, так само доступну вже в базовому оснащенні, систему їздової динаміки Audi drive select в шести профілях, серед яких і режим offroad. Система здійснює вплив, окрім двигуна і набору приводів, і на електронні налаштування амортизаторів і приводи рульового управління. Опційний асистент руху на підйомах підтримує водія при русі на уклонах більше від 6 відсотків, постійно утримуючи задану швидкість.

TFSI, TDI, S tronic, quattro: приводи
На старті продажів для Audi Q3 Sportback доступні на вибір по одному бензиновому і дизельному агрегату. З 230 к.с. 2.0 TFSI є найпотужнішим двигуном (Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro S tronic: розхід палива в комбінованому циклі - 7,3-7,7 л/100 км). 2.0 TDI видає 150 к.с. (Audi Q3 Sportback 35 TDI S tronic: розхід палива в комбінованому циклі: 4,7 - 4,9 л/100 км). Невдовзі після дебюту на ринку стане доступною і версія з МКП поєднана з фірмовим повним приводом quattro. Інші версії моторизації будуть виводитись протягом року, серед іншого і найбільш потужна дизельна версія і базова бензинова, що працює з 48-Вольтною системою м’якого гібрида Mild-Hybrid. При сповільненні в режимі рекуперації відбувається відновлення енергії, при прискоренні з низьким рівнем обертів двигуна, енергія знову надходить для підтримки двигуна. В режимі реального руху система дозволяє економити до 0,4 літри палива на 100 км.
В топ-варіантах моторизації передачу потужності переймає на себе серійна система повного приводу quattro, чиїм центральним елементом є гідравлічне дискове зчеплення на задній вісі. Її електронна система управління поєднує впевнену стабільність і потужне зчеплення з високим їздовим задоволенням. В граничних межах quattro-привід тісно працює з системою управління розподілом моментів по колесах. Вона робить поведінку автомобіля через легкі пригальмовуючи моменти – на колеса (при quattro-приводі) чи переднє колесо (в моноприводі) внутрішнього радіусу – ще динамічнішою і стабільнішою.

Варіативний комфорт: інтер’єр і просторовий концепт
Audi Q3 Sportback в основних вимірах має в довжину 4,50 метри, 1,84 метри в ширину і 1,56 метри в висоту, його колісна база становить 2,68 метри. З цього результується великий і одночасно високоваріативний внутрішній простір. Заднє широке сидіння, що пропонує місце для трьох пасажирів, може зсуватися до 130 мм в повздовжньому напрямку, його трисекційна роздільна спинка має 7 налаштувань кута нахилу. Об’єм багажного відділення сягає від 530 до 1.400 літрів. Вантажна поверхня може встановлюватись на двох рівнях. Опційно доступна кришка багажника з електричним приводом, що може також відкриватися/закриватися рухом ноги при спрацюванні сенсора. Передні сидіння – за бажанням з елктрорегулюваннями і підігрівом – пропонують спортивну посадку і високий комфорт. В залежності від комплектації, доступні спортивні сидіння з контрастною ниткою прострічки і кольоровими вставками в бічній підтримці. До цього ж поверхні на панелі приладів і підлокітниках виконані в алькантарі акцентують прогресивну філософію дизайну моделі. В темряві світлових акцентів задає опційний пакет контурного-/ембіент підсвічування з вибором 30 світлових тональностей.

Цифровий світ: прилади і управління
Концепція управління і відображення даних реалізована с точки зору розуміння Audi діджиталізації: вже до базової комплектації належить цифрова панель приладів з діагоналлю 10,25 дм, що управляється з багатофункціонального керма. В топовій системі, MMI Navigation plus, данні виводяться на Audi virtual cockpit, що пропонує численні додаткові функції. В центрі панелі приладів позиціонується 10,1-дюймовий сенсорний дисплей з акустичним зворотнім зв’язком при активації обраних функцій. Як і в моделях верхнього сегменту марки, він охоплюється широкою чорною глянцевою блендою. Разом з блоком управління кліматичними налаштуваннями, що розташувався нижче, дисплей ергономічно розгорнутий в сторону водія з нахилом 10 градусів. На замовлення доступний 12,3–дюймовий Audi virtual cockpit plus з трьома варіаціями відображення, включаючи особливо динамічне представлення.
Пласка структура меню доповнюється натуралістично-речовим управлінням, що розуміє вільні формулювання. Навігаційні цілевказівки і система MMI-пошуку базуються на вільній текстовій передачі. Система розпізнає найбільш часто задавані цілі в межах пройдених маршрутів і може формулювати найбільш оптимальні пропозиції. При цьому враховуються статистичні досліджені данні, щодо трафіку і часу доби.

Всеохоплююча мережевість: інфотейнмент і Audi connect
Разом з MMI Navigation plus Ви отримуєте на борту онлайн-сервіси від Audi connect – зі швидкістю LTE Advanced через інстальовану SIM-картку. До цього належать такі служби, як то онлайн-сповіщення про дорожню ситуацію чи онлайн-служба Points-of-Interest, що надає інформацію про об’єкти на маршруті слідування з фото, режимом роботи і оцінками споживачів. Через з’єднання в мережі Audi-флоту Q3 Sportback отримує і передає інформацію про стан паркомісць, небезпечні ділянки і діючі режими обмеження швидкості вздовж маршруту, що розпізнається і збирається власними бортовими камерами і сенсорами автомобіля. Новою службою в Car-to-X, що стає доступною - є інформація щодо актуального стану світлофорів: автомобіль приймає данні з обчислювача дорожнього трафіку міста і виводить рекомендації щодо швидкісного режиму ”зеленої хвилі” (фаз світлофорів) на Audi virtual cockpit. Зазначена служба вже почала функціонувати в кількох великих європейських містах і поступово буде поширюватись далі – залежно від існуючої інфраструктури в містах.
Так само новою є мовна служба Alexa від Amazon, що базується на технологіях віртуальної хмари, що пропонує доступ до музичних ресурсів, бібліотек аудіо-книг і до більш ніж 80.000 інших ресурсів Alexa. Також навігація на базі Google Earth і гібридне радіо, що, в залежності від приймача, самостійно може обирати між FM, DAB і онлайн-стрімом, належать до пакету Audi connect Navigation & Infotainment plus. Система голосового управління використовує деталізовані знання з віртуальної хмари для найбільш оптимальних відповідей на водійські запити і команди.
За зв’язок між автомобілем і смартфоном піклується безкоштовний додаток myAudi App, як і Audi smartphone interface. Він інтегрує смартфони на основі ОС Android та iOS у власну бортову систему інфотейнменту. Через додатки Apple CarPlay чи Android Auto зміст смартфону виводиться на дисплей системи MMI – у зв’язці з топовою інфотейнмент-системою для iPhone взагалі в безкабельному варіанті. Audi phone box і Bang & Olufsen Premium Sound System з віртуальним 3D-звуком доповнюють широку пропозицію.

Впевненість в будь-якій ситуації: асистентські системи
В Audi Q3 Sportback чотири серійні системи забезпечують безпеку, серед іншого асистенти попередження про полишення та попередження про зміну полоси руху. В той час, як перший асистує водію при дотриманні полоси руху, інший попереджує про виникнення критичної ситуації при зміні полоси руху, як то знаходження в мертвій зоні огляду іншого автомобіля, що наближається. Так само до серійного оснащення (в Німеччині) належить Audi pre sense front. В разі виникнення загрози фронтального зіткнення він попереджує водія оптичними, акустичними і хаптичними сигналами. В аварійній ситуації він активує повне гальмування і керує захисними заходами Audi pre sense basic. Вони включают преднатяжіння передніх пасків безпеки, закривання вікон, як і опційного зсувного даху і активацію аварійних вогнів.
Хайлайтом серед опційних систем є адаптивний круїз-контроль. Він розвантажує водія при повздовжніх і поперечних перебудовах. При паркуванні допомагає надсучасна система камер кругового огляду. Вони відображають місцевість довкола SUV-Coupé на дисплеї системи MMI, при тому, що водій може обирати перспективу огляду. Паркувальний асистент керує автомобілем самостійно при заїзді та виїзді з паркомісця. При бажанні водія, наприклад, виїхати заднім ходом з площадки, задній асистент поперечного руху відразу попереджає про наближення автомобіля, що система оцінює, як небезпечне.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.