Новини від Ауді
14.04.2020

Якість має чотири кільця та чотири літери: Audi

Audi вже традиційно збирає більшість нагород за якість за підсумками голосування читачів видання Auto Bild в рамках конкурсу „Найкращі марки у всіх класах 2020“
Audi A6

Якість має своє ім’я: Audi. Чергове підтвердження – результати опитування європейського видання Auto Bild „Найкращі марки у всіх класах“ (Die besten Marken in allen Klassen). В рейтингу якості марка з чотирма кільцями перемогла в семи з 14 оціночних категорій. За оцінками „Дизайн“ та „Співвідношення Ціна/Якість“ зібрала ще по одній нагороді. Так само в Інгольштадт відправились загальні перемоги в двох класах конкурсу.

За словами Керівника Департаменту якості Audi Міхаеля Ноймаєра „За рівнем якості Audi є і залишається номером один. Якість без компромісів є нашою ключовою компетенцією і головним очікуванням від продукту“. „І, як знову підтвердили читачі видання Auto Bild, це нам вдається. Це для нас одночасно визнання і зобов’язання“.

Опитування „Найкращі марки у всіх класах“ стало вражаючим підтвердженням оцінки якості автомобілів Audi. В 14 сегментах оцінювались моделі 37 автомобільних марок – Чотири кільця, як і роком раніше (же традиційно) перемогли в 7 категоріях рейтингу якості.

Моделями, які були визнані кращими по своїх категоріях стали:

  • Audi A1 – в категорії автомобілів малого класу;
  • Audi A3 – компакт-клас;
  • Audi A4 – середній клас;
  • Audi A7 Sportback – верхній клас;
  • Audi A3 Cabriolet – серед кабріо вартістю до 50.000 Євро;
  • Audi Q3 – середньорозмірні SUV;
  • Audi Q8 – великий SUV.

До цього можна ще додати 2 місця для Audi A8 в люкс-класі та Q2 серед компактних SUV, 3-місця Audi R8 в класі спорткарів та S5 Cabriolet серед кабріо вартістю понад 50 тис.Євро

Підсумовуючи – Audi зібрали за оцінкою якості 71,3 відсотка всіх голосів.

До ключових критеріїв, окрім якості, входять Дизайн та Співвідношення ціни та якості  - де переможцями стали Audi A6 та S5 Cabriolet (в категорії – кабріолети вартістю понад 50 тис.Євро) відповідно.

Загалом 9 місць на подіумі, які були доповнені загальними перемогами в сегменті Верхнього класу та класу великих SUV.