Ауді Центр Віпос Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Віпос.

  1. Новини
  2. Якість має чотири кільця та чотири літери: Audi
14.04.2020
Новини від Ауді

Якість має чотири кільця та чотири літери: Audi

Audi вже традиційно збирає більшість нагород за якість за підсумками голосування читачів видання Auto Bild в рамках конкурсу „Найкращі марки у всіх класах 2020“

Audi A6

Якість має своє ім’я: Audi. Чергове підтвердження – результати опитування європейського видання Auto Bild „Найкращі марки у всіх класах“ (Die besten Marken in allen Klassen). В рейтингу якості марка з чотирма кільцями перемогла в семи з 14 оціночних категорій. За оцінками „Дизайн“ та „Співвідношення Ціна/Якість“ зібрала ще по одній нагороді. Так само в Інгольштадт відправились загальні перемоги в двох класах конкурсу.

За словами Керівника Департаменту якості Audi Міхаеля Ноймаєра „За рівнем якості Audi є і залишається номером один. Якість без компромісів є нашою ключовою компетенцією і головним очікуванням від продукту“. „І, як знову підтвердили читачі видання Auto Bild, це нам вдається. Це для нас одночасно визнання і зобов’язання“.

Опитування „Найкращі марки у всіх класах“ стало вражаючим підтвердженням оцінки якості автомобілів Audi. В 14 сегментах оцінювались моделі 37 автомобільних марок – Чотири кільця, як і роком раніше (же традиційно) перемогли в 7 категоріях рейтингу якості.

Моделями, які були визнані кращими по своїх категоріях стали:

  • Audi A1 – в категорії автомобілів малого класу;
  • Audi A3 – компакт-клас;
  • Audi A4 – середній клас;
  • Audi A7 Sportback – верхній клас;
  • Audi A3 Cabriolet – серед кабріо вартістю до 50.000 Євро;
  • Audi Q3 – середньорозмірні SUV;
  • Audi Q8 – великий SUV.

До цього можна ще додати 2 місця для Audi A8 в люкс-класі та Q2 серед компактних SUV, 3-місця Audi R8 в класі спорткарів та S5 Cabriolet серед кабріо вартістю понад 50 тис.Євро

Підсумовуючи – Audi зібрали за оцінкою якості 71,3 відсотка всіх голосів.

До ключових критеріїв, окрім якості, входять Дизайн та Співвідношення ціни та якості  - де переможцями стали Audi A6 та S5 Cabriolet (в категорії – кабріолети вартістю понад 50 тис.Євро) відповідно.

Загалом 9 місць на подіумі, які були доповнені загальними перемогами в сегменті Верхнього класу та класу великих SUV.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.