Оригінальні аксесуари Audi

Такі ж індивідуальні, як Ваше життя
2

Отже, ви - власник автомобіля Audi. Тобто, ви цінуєте не тільки швидку безпечну їзду і статусність, а й комфорт. Сьогодні ми проводимо в автомобілях все більше часу. Ми їздимо на роботу і відпочинок, ми відвозимо дітей в школи і дитячі сади, ми спілкуємося і п'ємо каву в салонах. А значить, автомобіль - не розкіш і не засіб пересування: це самодостатній життєвий простір.

Щоб зробити світ вашого автомобіля ще більш комфортним і затишним, компанія Audi представляє різноманітні лінійки аксесуарів. З їх допомогою ви можете підвищити безпеку, зробити салон зручним для маленьких пасажирів, забезпечити собі різні види діяльності або просто надати більше індивідуальності.

Оригінальні колеса в зборі. Переконайтесь на практиці в головних перевагах оригінальних коліс в зборі — безпці, довговічності і стійкості до будь-яких випробувань. Кажне колесо, що пропонується експертами Audi для вашого автомобіля, ідеально відповідає його технічним характеристикам і проходить численні тести на відповідність суворим стандартам якості Audi.

Аксесуари для перевезення багажу. Багажний бокс має велику місткість і добре встановлюється на дах. Завдяки обтічній формі з ним можна їздити навіть на дуже високій швидкості. Також ви можете придбати сумки та кріплення різного розміру, що дозволяють оптимально використовувати простір.

Аксесуари для перевезення дітей. Audi випускає люльки, сидіння і підставки для дітей різного віку і зростання, які роблять поїздку для маленьких пасажирів безпечніше і зручніше.

Аксесуари для комфорту. Сюди входить фірмова кавоварка, кабелі для підключення смартфонів або плеєрів до аудіосистеми, розважальні планшети для пасажирів на задніх сидіннях, USB-носії музики і не тільки.

Аксесуари для сімейних поїздок. Намет набагато зручніше ставиться, якщо вона спеціальними кріпленнями з'єднується з багажником. Килимки для підлоги забезпечать чистоту, де б ви не вибралися назовні.

Lifestyle аксессуари  - підкреслити Ваш особливий стиль та прихильність улюбленому бренду. Чотири кільця Audi — це знак якості, висококласних матеріалів, бездоганної майстерності і сучасного дизайну. Колекції фірмових аксесуарів  виконані в спортивному стилі, акцентовані на традиційних цінностях марки чи культовій технології quattro  надають особливих акцентів Вашому стилю.

Відкрийте для себе різноманітні засоби по догляду за автомобілем з асортименту оригінальних аксесуарів Audi.

  • Поліруючі засоби
  • Засоби захисту від атмосферних явищ
  • Набори засобів по догляду за автомобілем

Навіть самі вигадливі аксесуари не заважають головному завданню автомобіля - руху. Спеціальний відділ розробників займається аеродинамічними властивостями продукції Audi, забезпечуючи їм ідеальну форму для швидкої їзди. За якість виготовлення аксесуарів компанія Audi також ручається своєю репутацією. Оригінальні аксесуари - безпрограшна рішення.

Ауді Центр ВІПОС пропонує Вам оригінальні аксесуари Audi зі складу в наявності

Для Вас доступний актуальний каталог Колекції аксесуарів Audi

Більш детальної інформації щодо наявності і цін на фірмові аксесуари Audi рекомендуємо звернутися до менджерів відділу продажу запчастин Ауді Центру Віпос.

044 393 99 99


Олександр
Кириленко
Керівник відділу запасних частин
Телефон: +380 67 823 87 27
Мобільний телефон:
Факс:
Ігор
Машевський
Менеджер відділу запасних частин
Телефон: +380 67 823 87 71
Мобільний телефон:
Факс:
Віталій
Кульбіда
Менеджер відділу запасних частин
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: